Sprzedaż części do komputerów stacjonarnych i laptopów

Serwis Elektroniki Tazar Gniezno Naprawa komputerów, laptopów Gniezno Naprawa Elektroniki Gniezno

Sprzedaż części do laptopów

Serwis elektroniki Tazar oprócz diagnostyki i naprawy sprzętu elektronicznego prowadzi również sprzedaż części i podzespołów do komputerów stacjonarnych oraz laptopów. W ofercie części do laptopów znajdą państwo między innymi: matryce w różnych rozmiarach, taśmy matrycy, płyty główne, procesory, obudowy, klapy matrycy, ramki matrycy, zawiasy, układy chłodzenia, moduły usb, włączniki i wiele innych.

CZĘŚCI DO LAPTOPÓW:

  • Konto Allegro z częściami: Aktualna oferta
  • Jeśli nie posiadamy jakiejś części aktualnie na stanie, istnieje możliwość sprowadzenia na indywidualne zamówienie

KOMPUTERY I LAPTOPY:

Prowadzimy również sprzedaż komputerów stacjonarnych. Na indywidualne zamówienie składamy komputery stacjonarne dostosowane do potrzeb i budżetu klienta, a cena zestawu w zależności od konfiguracji wacha się od 3 000 do 20 000 zł. Szczegółowe informacje w zakładce Składanie komputerów.

Cenisz sobie mobilność? Masz mało miejsca na komputer? W sprzedaży posiadamy również nowe i używane laptopy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co powoduje, że laptop czy notebook będzie dostosowany do Twoich potrzeb i budżetu. Ceny laptopów wahają się od 1200 do 12 000 zł – cena jest uzależniona od konfiguracji.

MENU